Oidentifierad konstnär porträtt av herre
2018-11-07
587044
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1800-tal): Porträtt av herre i rock vid myrtenväxt, olja på duk, ca 76x55 cm