Nordiska Kompaniet bordsarmatur
2018-11-04
587025
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDISKA KOMPANIET, bordsarmatur, metall, 1960-tal, bemålad i grönt, höjd inkl. lampskärm ca 54 cm
Smärre slitage/färgbortfall