Vitrinskåp miniatyr
2018-11-06
587011
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRSKÅP med vitrin, 1800-talets andra hälft, nertil med genombruten list, kulfötter, höjd ca 60, 46x20 cm
En lös och en trasig ruta, skador, lagningar, delar saknas, slitage, nyckel saknas