Akvareller Kina
2018-12-06
586976
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELLER, 9 st, Kina, 1800-tal, dubbelsidiga landskap19,5x26cm vardera, hopmonterade i träpärm, 19,5x13 cm
Provenience: Stig Olsson collection
Bruksslitage