Reflex Pierre Forsell
2018-11-03
586972
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PIERRE FORSELL, "Reflex", vägglampetter, 1 par, Skultuna, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 38 cm
Smärre slitage