Figurin
2018-11-03
586953
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets senare del): Kvinnofigur, signerad, bemålad papier mache, höjd inkl. ställning ca 50 cm