Sven Lidberg litografi
2018-11-02
586908
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Motiv med konstnär och modell, signerad Sven Lidberg, EA, färglitografi, bildstorlek ca 36x19 cm
Ej examinerad ur ramen