James Coignard färglitografi
2018-11-02
586894
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad och numrerad 30/45, carborundum på japanpapper, bladmått ca 28,5x15 cm