Takkrona Fagerhult
2018-11-02
586879
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAGERHULT, takkrona, 1900-talets andra hälft, mässing, för 6 ljus samt en elektrifierad ljuspunkt, etikettmärkt, höjd ca 24 diameter 34 cm
Brukslitage