Martin Åberg oljemålning
2018-11-02
586862
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARTIN ÅBERG (1888-1946): Skogslandskap, signerad och daterad M Åberg 18, olja på pannå, 27x37 cm