Uno Vallman oljemålning
2018-11-02
586856
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Motiv med palm och blommor, signerad Uno Vallman och daterad 1947, olja på duk, ca 45x26 cm