Olle Nordberg oljemålning
2018-11-02
586801
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Söndagspromenad med röd aftonhimmel, signerad och daterad Olle Nordberg -74, olja på pannå, ca 38x46 cm
UTSTÄLLD: Galleri Heland