Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
STOCKHOLM MARATHON, 19 st inramade årsminnes-medaljer, diameter 7 cm vardera, med motiv av Stockholmsbyggnader, 1900-talets sista del, vitmetall, rammått 18x18 cm
Ngn med glasskador
586784
2018-11-25