Stockholm Marathon Sport

Stockholm Marathon Sport
Stockholm Marathon Sport
Stockholm Marathon Sport
Stockholm Marathon Sport
Stockholm Marathon Sport
Stockholm Marathon Sport

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

STOCKHOLM MARATHON, 19 st inramade årsminnes-medaljer, diameter 7 cm vardera, med motiv av Stockholmsbyggnader, 1900-talets sista del, vitmetall, rammått 18x18 cm

Ngn med glasskador

586784

2018-11-25