Kopparföremål
2018-11-03
586762
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KÄRL, KAFFEKANNA, KRUKA, 4 dlr, koppar, 18/1900-tal, höjd ca 15-31 cm
Slitage, bucklor, lagningar