Søren Rørbaek ´´Seaside´´ soffsäng samt sänglåda
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SØREN RØRBÆK, ´´Seaside´´ soffsäng samt sänglåda, samtida, vitlackerade björk, Oliver Furniture, Danmark, soffsängshöjd ca 75x207x98 cm, sänglådashöjd ca 23x182x94 cm
Bruksslitage, repor
586696
2018-11-02