Resebestick i originalask
2018-11-02
586673
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RESEBESTICK, 1700-tal, en del, troligen silver, förgylld, i originalask, bestående av sked, graverad kupa, längd 16,5 cm