Hagström Deluxe

Hagström Deluxe
Hagström Deluxe
Hagström Deluxe
Hagström Deluxe
Hagström Deluxe
Hagström Deluxe
Hagström Deluxe
Hagström Deluxe
Hagström Deluxe
Hagström Deluxe
Hagström Deluxe
Hagström Deluxe

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HAGSTRÖM, Deluxe, elbas, formgiven 1961

Slitage, skador, saknar pärlemor samt del av list, utbytt stränghållare, i behov av intornering

586606

2018-11-22