Oljemålning
2018-11-03
586582
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MIKLOW MIHALOVITS (1888-1960): Nakenmodell, singerad, olja på duk, ca 60x50 cm
Färgbortfall, krackeleringar