Lennart Rodhe Komposition
2018-11-02
586575
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1978, 125/285, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm, ej inramad