Lisa Rinnevou litografi
2018-11-02
586534
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): Figurkomposition, signerad Lisa Rinnevou, 190/225, färglitografi, 64x45 cm