Skyltdocka dam
2018-11-03
586532
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKYLTDOCKA, 1900-talets början, snurrbar och höjbar, höjd ca 162 cm
Slitage