Angelica Wiik litografi
2018-11-02
586531
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Kvinna på zebradivan, signerad Angelica Wiik EA, färglitografi med glitter, bladmått ca 42x61 cm