Jonne Bergström
2018-11-01
586522
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JONNE BERGSTRÖM, "Skymning" (1915-1987): signerad, olja på duk, ca 46x56 cm