Georges Braque litografi
2018-11-02
586461
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Soleil et lune II", monogramsignerad i plåten, från 1959, färglitografi, ca 23,5x9 cm
Ref , Maeght nr 1035