Georges Braque litografi
2018-11-01
586459
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Soleil et lune I", monogramsignerad i plåten, från 1959, färglitografi, ca 22x9,5 cm
Ref , Maeght nr 1034