LARS NORRMAN färglitografi
2018-11-01
586346
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Modell utför toilette, signerad Lars Norrman, 157/360, färglitografi, bildmått ca 67x47 cm,
Ej examinerad ur ram