LARS NORRMAN, Färglitografi
2018-11-01
586345
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979) Färglitografi, signerad lars Norrman, 238/360, mått ca 112x78 cm
Ej examinerad ur ram