Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
VLADIMIR VELICKOVIC (1935-) På trappan, signerad och daterad 1989, litografi, 62/100, bildyta 84x55 cm
586341
2018-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här