Priser silver Sport

Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport
Priser silver Sport

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PRISER, 7 delar, silver, bestående av 4 fat samt 3 skålar, 1930-, 40- och 50-tal, med gravyrer, diameter ca 8-22,5 cm, total vikt 928 g

PROVENIENS: Olof Sköldberg, OS-silvermedaljör i Hjortskytte i Helsingfors 1952 samt Melbourne 1956

586236

2018-11-25