Fåtöljer 1 par engelsk stil
2018-11-01
586213
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, England 1900-tal, oxblodskinn med nitdekor, djuphäftad rygg och sits, höjd ca 107, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, skador