Ljusstakar, sterlingsilver 1 par, borgila
2018-10-31
586160
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ATELIER BORGILA, ljusstakar, 1 par, sterlingsilver, stämplade Borgila, 1972, höjd ca 15 cm, vikt ca 460 g
Smärre bruksslitage, mindre repor