Oidentifierad konstnär
2018-10-31
586078
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av man i harnesk, 1600-talets senare del, olja på duk, ca 82x66 cm
Lagningar, retuscher, krackelyr