Thomas Qvarsebo brons Sport

Thomas Qvarsebo brons Sport
Thomas Qvarsebo brons Sport
Thomas Qvarsebo brons Sport
Thomas Qvarsebo brons Sport
Thomas Qvarsebo brons Sport
Thomas Qvarsebo brons Sport
Thomas Qvarsebo brons Sport
Thomas Qvarsebo brons Sport
Thomas Qvarsebo brons Sport
Thomas Qvarsebo brons Sport
Thomas Qvarsebo brons Sport
Thomas Qvarsebo brons Sport

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000 SEK

THOMAS QVARSEBO (född 1947): Ishockeyspelare, signerad och daterad T Qvarsebo, unik, brons, höjd ca 55 cm, 49x54 cm

586004

2018-11-25