Waldemar Lorentzon färglitografi
2018-11-01
586003
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Komposition med båtar, signerad Waldemar Lorentzon, numrerad 28/300, ca 30 x 41 cm