Golvlampa
Avslutad
2018-10-31
585989
| Klubbat belopp | 600 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVARMATUR, 1900-talets första hälft, fylld järnfot, stomme i mässing delvis lindat i skinn, skärm i textil, höjd ca 153 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen