Thomas Qvarsebo Sport

Thomas Qvarsebo Sport
Thomas Qvarsebo Sport
Thomas Qvarsebo Sport
Thomas Qvarsebo Sport
Thomas Qvarsebo Sport
Thomas Qvarsebo Sport
Thomas Qvarsebo Sport
Thomas Qvarsebo Sport
Thomas Qvarsebo Sport
Thomas Qvarsebo Sport

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

THOMAS QVARSEBO (född 1947): Mr Sweden II, signerad och daterad T Qvarsebo, brons, höjd ca 27 cm

585985

2018-11-25