Madeleine Pyk oljemålning
2018-11-02
585972
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Interiör, signerad M Pyk, olja på duk, ca 32x46 cm