Boxning teckning 1938 Sport

Boxning teckning 1938 Sport
Boxning teckning 1938 Sport
Boxning teckning 1938 Sport
Boxning teckning 1938 Sport

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOXNING, OIDENTFIERAD KONSTNÄR: Boxare, otydligt signerad och daterad -38 under passepartout, blandteknik, ca 24,5x19,5 cm

585936

2018-11-25