Porträtt Pairs
2018-10-31
585906
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Porträtt - Pairs, signerad, olja på pannå, ca 61x49 cm