Orientmatta Isfahan
2018-11-04
585882
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 25 000 SEK |
ORIENTMATTA, old, Isfahan, silkesinslag, silkesvarp, ca 300x204 cm
Smärre slitage/skador på kortsidornas dekortråd