Kaffeskedar i silver, 25 st
2018-10-31
585802
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAFFESKEDAR, 25 st, silver, 1900-tal, stämplade CGH & GAB, 16 st modell "Carmen", 9 st modell "Franska Liljan" vikt ca 245 g
Smärre repor förekommer