Sportaffischer Sport

Sportaffischer Sport
Sportaffischer Sport
Sportaffischer Sport
Sportaffischer Sport
Sportaffischer Sport
Sportaffischer Sport
Sportaffischer Sport
Sportaffischer Sport
Sportaffischer Sport
Sportaffischer Sport
Sportaffischer Sport
Sportaffischer Sport
Sportaffischer Sport
Sportaffischer Sport

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

PARTI AFFISCHER, OS STOCKHOLM 2004, VM FRIIDROTT GÖTEBORG 1995, OS SEOUL 1988,
DN-GALAN: 1 signerad Carl Lewis, 1 signerad Leroy Burell, 1 signerad Patrik Sjöberg, affischer, ca 56x42-100x70 cm,

Oramade, stort parti VM Friidrott Göteborg 1995, hanteringsveck, skador

585744

2018-11-25