Theo Tobiasse färglitografi
2018-11-04
585740
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Komposition, färglitografi, signerad, numrerad H.C 11/25, ca 46x61 cm