Daum vas 1900-tal
2018-10-30
585715
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAUM, vas, 1900-talets början, Nancy, Frankrike, gul glasmassa med överfångsdekor av tistlar, signerad undertill, höjd 12 cm