Vitrinskåp bemålat
2018-10-30
585707
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1800-talets slut, bemåalt, etsat glas, 2 delat, höjd ca 205,89x55 cm
Slitage, senare bemålat