Gunnar Uotila skulptur Sport

Gunnar Uotila skulptur Sport
Gunnar Uotila skulptur Sport
Gunnar Uotila skulptur Sport
Gunnar Uotila skulptur Sport
Gunnar Uotila skulptur Sport
Gunnar Uotila skulptur Sport
Gunnar Uotila skulptur Sport
Gunnar Uotila skulptur Sport
Gunnar Uotila skulptur Sport
Gunnar Uotila skulptur Sport
Gunnar Uotila skulptur Sport
Gunnar Uotila skulptur Sport
Gunnar Uotila skulptur Sport
Gunnar Uotila skulptur Sport

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

GUNNAR UOTILA (1913-1997): Beauty - sportpris, SOUMI-RUOTSI Helsinki 28-29.7 1960 XX Suomen Urheillulitto RY, signerad och daterad G Uotila -57, träskulptur, höjd ca 85 cm med sockel

585693

2018-11-25