Skeppsmodell
2018-10-30
585609
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKEPPSMODELL, 1900-tal, fanerad med mahogny, totalhöjd 102 cm
Slitage, fläckar, skador