Gösta Werner akvarell
2018-10-30
585603
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖSTA WERNER (1909-92): Fiskebåtar, signerad, akvarell på papper, 43x59 cm