Skisser
2018-11-02
585588
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKISSER, 5 st, kroppsanatomi, blyerts och rödkrita, 1800-tal, varav en daterad 1834, varierande storlekar bladstrl 30x20 - 42x55 xm.
Ställvis kraftigt slitage. Revor och skador.