John-Erik Franzén färglitografi
2018-11-04
585581
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): (3) Motorcyklar, monogramsignerade och daterade JEF 1998, färglitografi, vardera ca 19x22 cm